Weryfikacja umiejętności - PEŁNA

29 000 e$

Uprawnia do gry w LIDZE AKADEMII oraz LIDZE MENADŻERSKIEJ

Cena weryfikacji PEŁNEJ w promocyjnej cenie 29 000e$
Oferta tymczasowa!

Skierowana do graczy, którzy nie mają drużyny, a chcieliby ułatwić sobie znalezienie odpowiedniego zespołu w serwisie arrMY. Po zebraniu 10 osób, tworzymy dwie tymczasowe drużyny, które spędzą ze sobą cały wieczór na treningu i graniu.

To szansa na unikalną ocenę Twoich umiejętności gry! Rozegraj mecze pod okiem profesjonalnego sztabu szkoleniowego, który oceni Twój skill oraz udzieli rekomendacji przydatnych do dalszego rozwoju. Określenie poziomu pomoże w doborze kolegów do drużyny, a co ważniejsze - wpłynie na skalę Twoich zarobków w arrMY teams!

Jeszcze się zastanawiasz? Zobacz co zyskujesz:

-otrzymujesz bardzo wiarygodny level swoich umiejętności gry
łatwiej znajdziesz kolegów do teamu,
-uzyskasz profesjonalne wskazówki do dalszego rozwoju,
-ZAROBISZ WIĘCEJ - im wyższy level prezentujesz, tym większa będzie pula zarobków o które walczysz.

Jak przebiega weryfikacja?

-wybierasz pasujące Ci terminy meczu weryfikacyjnego,
-trener przydziela Ci mecz weryfikacyjny,
-dzień treningowy rozpoczyna się o godzinie 18.00,
-10 minut przed musisz wejść na serwer teamspeak ts.arrmy.pl,
-zaczynasz od godzinnego treningu drużynowego, gdzie IGL drużyny przygotowuje dwie mapy,
-rozgrywasz od 2 do 3 map w zależności od decyzji trenera,
-podczas każdej mapy sztab trenerski ocenia Twoje umiejętności na podstawie Twojej gry oraz komunikacji,
-po meczu, około 21:30 trwają rozmowy z trenerem na temat Twojej gry.

POZIOM na stronie jest widoczny przez 6 miesięcy.

Analiza psychologiczna

49 000 e$

Sprawdź jakim typem gracza jesteś, jak radzisz sobie ze stresem i w jakim teamie najlepiej się odnajdziesz ze względu na swoje cechy psychologiczne! arrMY teams oferuje unikalne rozwiązanie pozwalające stworzyć kompletny profil esportowca. Wypełnij 25 minutowe testy psychologiczne i dowiedz się o sobie więcej. Określenie poziomu pomoże w doborze kolegów do drużyny, a co ważniejsze - wraz z weryfikację - jest kompletną wizytówką gracza w świecie CS:GO! Za Twoją zgodą wgląd do niej mogą mieć właściciele drużyn esportowych.

Weryfikacja umiejętności - UPROSZCZONA

15 000 e$

Uprawnia do gry w LIDZE AKADEMII oraz LIDZE MENADŻERSKIEJ

Cena weryfikacji UPROSZCZONEJ w promocyjnej cenie 15 000e$
Oferta tymczasowa!

Przeznaczona dla graczy, którzy mają już swoją drużynę i biorą udział w rozgrywkach arrMY (W ligach albo turniejach)

W ramach Weryfikacji umiejętności UPROSZCZONEJ użytkownik otrzyma POZIOM na bazie historycznych spotkań, jeśli wcześniej trener był obecny na takim meczu, bądź zobowiązuje się wejść na najbliższy możliwy mecz by taką ocenę przyznać.

POZIOM na stronie jest widoczny przez 6 miesięcy.

Esportowe CV

29 000 e$

Esportowe CV to twoja furtka do wielkiej kariery. Dostęp do skróconego opisu twojej osoby zdobędą największe organizacje esportowe w Polsce i na świecie.
Esportowe CV to dokument, w którym opiszemy Ciebie, jako gracza. Zwrócimy uwagę na twoje umiejętności, osiągnięcia, mocne strony w grze oraz cechy osobowościowe. Sprawdzimy, w którym aspekcie możesz się poprawić, aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem. Wszystko umieścimy na przejrzystej infografice, którą za pomocą jednego kliknięcia będą mogli przeglądać właściciele najlepszych esportowych drużyn. Wykup dostęp już teraz - droga do spełnienia marzeń staje się jeszcze krótsza!
Przed zamówieniem esportowego CV wypełnij test w profilu oraz wykup PEŁNĄ weryfikację umiejętności.

Certyfikat dla Trenera

99 000 e$

Usługa skierowana do szkoleniowców, którzy chcieliby otrzymać od nas certyfikat, dzięki któremu będą mogli zdobywać esportdollary w ligach arrMY. Sztab szkoleniowy naszego projektu sprawdzi Twoje umiejętności z zakresu -
Analizy błędów - statycznej tekstowej (Którą można odtworzyć wielokrotnie z powtórki i zastanowić się nad wnioskami), Analizy błędów - dynamicznej słownej (z zakresu znajdywania błędów LIVE - podczas oglądania spotkania bez możliwości zobaczenia powtórki) oraz Analizy Rywala - statycznej tekstowej (możliwość wielokrotnego obejrzenia powtórki).
Sama procedura uzyskania certyfikatu podzielona jest na dwa segmenty. Pierwszy - pracy indywidualnej, w którym otrzymuje się zadanie związane z wykonaniem analizy wychwytywania błędu oraz analizy rywala z pliku DEMO, oraz drugi - spotkanie ze sztabem arrMY na TeamSpeaku, podczas którego otrzymasz kilka zadań do wykonania z zakresu analizy dynamicznej.