Kuba Kubiak

Kapitan #ARRMY 2.0

Kuba "KubiK" Kubiak

Znany ze swojej ogromnej wiedzy taktycznej oraz łatwości w jej przekazywaniu. Przez lata trenował m.in. takie ekipy jak: Vexed Gaming, Team AGG, Pride. Był także szkoleniowcem w Virtus.pro. Oprócz tego, w przeszłości zajmował się akademią Pride. Dzięki temu zdobył doświadczenie, które będzie mógł teraz przekazać kandydatom na Piratów.

Jak to działa?

1

Zarejstruj się

Zarejstruj się do projektu i opłać wpisowe . Do projektu można się zapisywać w 1,2,3,4,5 osób! Dostaniecie dostęp do panelu, w którym znajdziecie informacje dotyczące etapu weryfikacyjnego w #ARRMY 2.0. Po jego ukończeniu otrzymacie przydział w zależności od swojej gry do odpowiedniej grupy. Etap weryfikacyjny rozpoczynamy 12 października
2

Stań w szranki

Najwięcej frajdy wyciągniesz grając z osobami na podobnym poziomie do Twojego. Otrzymasz od nas przydział do Ligi, gdzie każdy z was będzie mógł walczyć o cenne nagrody! Do tego na podstawie Twojego poziomu pomożemy dobrać Ci kompanów do gry, lecz jeśli masz już ekipę gotową, by stanąć do walki, oczywiście możecie grać w swoich składach i awansować coraz wyżej! Etap turniejowy rozpoczynamy 9 Listopada
3

Podążaj mapą wskazówek

Po etapie weryfikacyjnym przygotujemy dla was codziennie 1-day-cupy, gdzie najlepsi awansują do kolejnej fazy rozgrywek! Nie ma już tu miejsca na przelewki, każdy musi się mocno starać, bo meczów będzie sporo, a rywale mocarni! Próbę przejdą tylko najsilniejsi. Spotkania wybranych będą transmitowane na żywo!
4

Zostań piratem

Po etapie 1-day-cupów, przyszła pora, aby stanąć twarzą w twarz z innymi kandydatami podczas ostatniej fazy rozgrywek. Musicie udowodnić, że jesteście najlepsi i że to wy podpiszecie kontrakty z piratesports.

Co zyskujesz?

Co zyskujesz, dołączając do #ARRMY 2.0:

  • opiekę profesjonalnego sztabu szkoleniowego,
  • pomoc w znalezieniu graczy na podobnym poziomie,
  • kontakt z innymi zawodnikami o takich samych ambicjach,
  • systematyczne uczestnictwo w rywalizacji,
  • transmisje wybranych meczów i możliwość pokazania się szerszej publiczności,
  • nagrody za wygranie ostatniej fazy rozgrywek,
  • możliwość zgarnięcia profesjonalnego kontraktu w piratesports!