Kuba Kubiak

Kapitan #ARRMY

Kuba "KubiK" Kubiak

Znany ze swojej ogromnej wiedzy taktycznej oraz łatwości w jej przekazywaniu. Przez lata trenował m.in. takie ekipy jak: Vexed Gaming, Team AGG, Pride. Był także szkoleniowcem w Virtus.pro. Oprócz tego, w przeszłości zajmował się akademią Pride. Dzięki temu zdobył doświadczenie, które będzie mógł teraz przekazać kandydatom na Piratów.

Jak to działa?

1

Zarejstruj się

Zarejstruj się do projektu i opłać wpisowe 99 PLN. Dostaniesz dostęp do prostego panelu, w którym znajdziesz informacje o nadchodzących meczach sprawdzających i wskazówki odnośnie do swojej gry.
2

Stań w szranki

Pokaż, że potrafisz grać w CS:GO i zagwarantuj sobie miejsce w kolejnym etapie projektu. Nie każdemu się uda, ale każdy otrzyma wskazówki od trenera, co powinien poprawić w swojej grze. Ponadto będziemy organizować cykliczne turnieje z nagrodami dla wszystkich uczestników.
3

Podążaj mapą wskazówek

Najlepsi i najbardziej zaangażowani gracze będą przechodzić do kolejnych etapów, w których przeanalizujemy Twoją grę i umiejętności współpracy jeszcze bardziej szczegółowo. Dodatkowo eksperci od psychologii, fizjoterapii i marketingu ocenią Twoje predyspozycje.
4

Zostań piratem

Po etapie online przyszła pora, aby stanąć twarzą w twarz z innymi kandydatami na lanie. Udowodnisz, że jesteś najlepszy – podpiszesz kontrakt z piratesports. Jeśli jednak trochę Ci zabraknie, wciąż będziesz mógł szkolić się pod okiem naszych trenerów.

Co zyskujesz?

Co zyskujesz, dołączając do #ARRMY:

  • opiekę profesjonalnego sztabu szkoleniowego,
  • możliwość zgarnięcia profesjonalnego kontraktu w Piratesports,
  • koszulkę dla każdego uczestnika,
  • na życzenie gracza, w przypadku braku awansu, profesjonalną analizę pomeczową spotkania wraz z radami-co zrobić, by poprawić swoją grę,
  • pokazanie się szerszej publiczności i nabycie kontaktu z innymi zawodnikami, którym tak jak tobie, zależy na profesjonalnym graniu w przyszłości.